Divadlo na cucky

Divadlo na cucky vzniklo ze společného snažení studentů divadelní vědy v Olomouci již v roce 2003. Od roku 2017 jej najdeme na Dolním náměstí, kde kromě samotného divadla sídlí taktéž kavárna, sdílená knihovna, galerie nebo multifunkční prostor pro doprovodné aktivity divadla. Divadlo shromažďuje umělce napříč Českou republikou i jinými státy, kteří pro divadlo vytváří inscenace reflektující společenské dění či aktuální fenomény. Poetika Divadla na cucky je velmi široká – pohybuje se od činohry přes alternativní pojetí divadla až k tanci a experimentu. V repertoáru se nachází inscenace pro děti, pro mládež i pro dospělé. Divadlo každoročně přiváží do Olomouce i jinde vzniklé taneční performance, novocirkusové podívané, taktéž nabízí workshopy a tvůrčí dílny pro všechny věkové skupiny.

Na inscenace Divadla na cucky mají všichni členové 50% slevu.

 

Jak zakoupíte vstupenky se slevou?

Vstupenky zakoupíte online přes web divadla. Stačí při výběru typu slevy vybrat kategorii „s průkazem KMD“. Platnou kartou se prokážete uvaděčce při vstupu. Vstupenky můžete také zakoupit na pokladně divadla, kartu si vezměte s sebou.

Pokladna divadla je otevřena pouze ve dny představení, a to 1 hodinu před začátkem představení.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!