Divadlo na Šantovce

Divadlo na Šantovce sídlí v obchodním centru Galerie Šantovka, kde uvádí divadelní program pro všechny věkové skupiny. Nemá stálý herecký soubor, a tak přiváží do Olomouce inscenace umělců a souborů z celé republiky (např. představení pražského Studia DVA nebo Divadla Ungelt). Divák zde může navštívit komorní činoherní představení, koncerty, talk show, stand-up comedy show, pohádky, dětské dílny a spoustu dalších akcí.

Na vybrané inscenace Divadla na Šantovce mají všichni členové 50% slevu.

 

Jak zakoupíte vstupenky se slevou?

Vstupenky zakoupíte na pokladně divadla. Členskou kartu si vezměte s sebou. 

Pokladna je otevřena v pondělí, úterý a středu od 15:30 do 18:30, v neděli od 9:00 do 13:00 hodin a hodinu před začátkem každého představení.

 

Aktuální představení

V současné době pro Vás žádná představení nemáme.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!