Divadlo na Šantovce

Divadlo na Šantovce sídlí v obchodním centru Galerie Šantovka, kde uvádí divadelní program pro všechny věkové skupiny. Nemá stálý herecký soubor, a tak přiváží do Olomouce inscenace umělců a souborů z celé republiky (např. představení pražského Studia DVA nebo Divadla Ungelt). Divák zde může navštívit komorní činoherní představení, koncerty, talk show, stand-up comedy show, pohádky, dětské dílny a spoustu dalších akcí.

Na vybrané inscenace Divadla na Šantovce mají všichni členové 50% slevu.

 

Jak zakoupíte vstupenky se slevou?

Vstupenky zakoupíte na pokladně divadla. Členskou kartu si vezměte s sebou. 

Pokladna je otevřena v pondělí, úterý a středu od 15:30 do 18:30, v neděli od 9:00 do 13:00 hodin a hodinu před začátkem každého představení.

 

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!