Kino Oko

Šumperské kino Oko bylo postaveno v roce 1928, nejdříve se ovšem jmenovalo Varieté, později Kapitol. Sídlí na Masarykově náměstí v Šumperku a jedná se o jediné kino ve městě. Kino v současnosti disponuje 379 místy a diváci si mohou vybrat ze široké nabídky aktuálních filmů ve vysoké kvalitě, často i ve formátu 3D se speciálními brýlemi. Kino Oko dále nabízí členství ve filmovém klubu, které je ideální pro osoby s láskou k artovým filmům. V rámci Klubu jsou každý měsíc nabízeny art filmy jak z minulosti, tak současnosti.

Vstupenky na artové filmy do kina Metro 70, kina Metropol, kina Oko a Telegraphu mají všichni členové za 100 Kč.

 

JAK ZAKOUPÍTE VSTUPENKY SE SLEVOU?

Vstupenky zakoupíte na pokladně kina, která je otevřena každý den od 14:00 –⁠ 20:30 hodin. Členskou kartu si vezměte s sebou.

 

 

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!