Kino Oko

Šumperské kino Oko bylo postaveno v roce 1928, nejdříve se ovšem jmenovalo Varieté, později Kapitol. Sídlí na Masarykově náměstí v Šumperku a jedná se o jediné kino ve městě. Kino v současnosti disponuje 379 místy a diváci si mohou vybrat ze široké nabídky aktuálních filmů ve vysoké kvalitě, často i ve formátu 3D se speciálními brýlemi. Kino Oko dále nabízí členství ve filmovém klubu, které je ideální pro osoby s láskou k artovým filmům. V rámci Klubu jsou každý měsíc nabízeny art filmy jak z minulosti, tak současnosti.

Vstupenky na artové filmy do kina Metro 70, kina Metropol, kina Oko a Telegraphu mají všichni členové za 100 Kč.

 

JAK ZAKOUPÍTE VSTUPENKY SE SLEVOU?

Vstupenky zakoupíte na pokladně kina, která je otevřena každý den od 14:00 –⁠ 20:30 hodin. Členskou kartu si vezměte s sebou.

 

 

Aktuální představení

V současné době pro Vás žádná představení nemáme.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!