Městské divadlo v Prostějově

Divadlo sídlí v Národním domě v Prostějově, významné kulturní památce, kterou narhl znamý architekt Jan Kotěra. Na repertoáru divadla najdeme především hostující představení z Prahy. Prostějov navštěvuje například Divadlo Radka Brzobohatého, Divadlo V Řeznické, Studio DVA, Činoherní klub, a další. V programu najdeme také inscenace, které jsou pořádány pro základní školy. Secesní Národní dům, který byl vyhlášen národní kulturní památkou České republiky najdeme na Vojáčkově náměstí v Prostějově.

Na vybrané inscenace Městského divadla v Prostějově mají všichni členové 50% slevu.

JAK ZAKOUPÍTE VSTUPENKY SE SLEVOU?

Vstupenky zakoupíte na pokladně divadla. Členskou kartu si vezměte s sebou.

Otevírací doba pokladny divadla:

  • pondělí    10-12        13-17
  • úterý                         13-17
  • středa      10-12        13-17
  • čtvrtek                       13-17
  • pátek                      zavřeno

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!