Městské divadlo v Prostějově

Divadlo sídlí v Národním domě v Prostějově, významné kulturní památce, kterou narhl znamý architekt Jan Kotěra. Na repertoáru divadla najdeme především hostující představení z Prahy. Prostějov navštěvuje například Divadlo Radka Brzobohatého, Divadlo V Řeznické, Studio DVA, Činoherní klub, a další. V programu najdeme také inscenace, které jsou pořádány pro základní školy. Secesní Národní dům, který byl vyhlášen národní kulturní památkou České republiky najdeme na Vojáčkově náměstí v Prostějově.

Na vybrané inscenace Městského divadla v Prostějově mají všichni členové 50% slevu.

JAK ZAKOUPÍTE VSTUPENKY SE SLEVOU?

Vstupenky zakoupíte na pokladně divadla. Členskou kartu si vezměte s sebou.

Otevírací doba pokladny divadla:

  • pondělí    10-12        13-17
  • úterý                         13-17
  • středa      10-12        13-17
  • čtvrtek                       13-17
  • pátek                      zavřeno

Aktuální představení

V současné době pro Vás žádná představení nemáme.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!