Městské divadlo v Prostějově

Divadlo sídlí v Národním domě v Prostějově, významné kulturní památce, kterou narhl znamý architekt Jan Kotěra. Na repertoáru divadla najdeme především hostující představení z Prahy. Prostějov navštěvuje například Divadlo Radka Brzobohatého, Divadlo V Řeznické, Studio DVA, Činoherní klub, a další. V programu najdeme také inscenace, které jsou pořádány pro základní školy. Secesní Národní dům, který byl vyhlášen národní kulturní památkou České republiky najdeme na Vojáčkově náměstí v Prostějově.

Na vybrané inscenace Městského divadla v Prostějově mají všichni členové 50% slevu.

JAK ZAKOUPÍTE VSTUPENKY SE SLEVOU?

Vstupenky zakoupíte na pokladně divadla. Členskou kartu si vezměte s sebou.

Máte možnost rezervace vstupenek po dobu max 7 dní, a to na telefonu: 582 329 603, mail: predprodej@divadloprostejov.cz | info@divadloprostejov.cz

Otevírací doba pokladny divadla:

  • pondělí    10-12        13-17
  • úterý                         13-17
  • středa      10-12        13-17
  • čtvrtek                       13-17
  • pátek                      zavřeno

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!