Moravské divadlo

Moravské divadlo Olomouc je největším a nejstarší divadlem ve městě a disponuje třemi uměleckými soubory. Díky tomu se na jevišti kromě činohry také denně střídají nejen klasická i moderní baletní představení, opera či opereta, ale také muzikál a pohádky pro ty nejmladší diváky. Kromě toho každoročně v srpnu Moravské divadlo pravidelně pořádá open-air festival Moravské divadelní léto. Moravské divadlo Olomouc naleznete na Horním náměstí.

Na vybrané inscenace Moravského divadla mají všichni členové 50% slevu.

 

Jak zakoupíte vstupenky se slevou?

Vstupenky zakoupíte online přes web divadla. Prvně vyberte konkrétní místa a výběr odešlete. Poté na portálu WebTicket vyberte příslušnou slevu „ARTER -50%“. Členskou kartou se prokážete uvaděčce při vstupu. Vstupenky můžete také zakoupit na pokladně divadla nebo v infocentru na Horním náměstí. V obou případech si kartu vezměte s sebou. 

Pokladna divadla (jedná se o společnou pokladnu i pro Moravskou filharmonii) je otevřena v pondělí a středu v čase od 9:00 do 18:00 hodin a v úterý, čtvrtek a pátek v čase od 12:00 do 18:00 hodin a vždy hodinu před začátkem představení.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!