Moravské divadlo

Moravské divadlo Olomouc je největším a nejstarší divadlem ve městě a disponuje třemi uměleckými soubory. Díky tomu se na jevišti kromě činohry také denně střídají nejen klasická i moderní baletní představení, opera či opereta, ale také muzikál a pohádky pro ty nejmladší diváky. Kromě toho každoročně v srpnu Moravské divadlo pravidelně pořádá open-air festival Moravské divadelní léto. Moravské divadlo Olomouc naleznete na Horním náměstí.

Na vybrané inscenace Moravského divadla mají všichni členové 50% slevu.

 

Jak zakoupíte vstupenky se slevou?

Vstupenky zakoupíte online přes web divadla. Prvně vyberte konkrétní místa a výběr odešlete. Poté na portálu WebTicket vyberte příslušnou slevu „ARTER -50%“. Členskou kartou se prokážete uvaděčce při vstupu. Vstupenky můžete také zakoupit na pokladně divadla nebo v infocentru na Horním náměstí. V obou případech si kartu vezměte s sebou. 

Pokladna divadla (jedná se o společnou pokladnu i pro Moravskou filharmonii) je otevřena v pondělí a středu v čase od 9:00 do 18:00 hodin a v úterý, čtvrtek a pátek v čase od 12:00 do 18:00 hodin a vždy hodinu před začátkem představení.

Aktuální představení

V současné době pro Vás žádná představení nemáme.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!