Telegraph

Telegraph je multifunkční centrum nedaleko Hlavního nádraží Olomouce. Kromě stylové kavárny a coworkingového hubu nabízí širokou škálu kulturního a uměleckého programu. Budova bývalé továrny na výrobu telegrafů se prvně transformoval do galerie, na denním pořádku jsou ale i různé performance, promítání filmů, stand-up comedy shows nebo různé festivaly. Dále je prostor využíván i pro workshopy, přednášky, konference a jiný program. Telegraph tak představuje jedinečné propojení kultury a umění, práce a relaxace. Budova Telegraphu byla navíc vybrána jako jedna z 29 nejlepších architektonických počinů sedmého ročníku České ceny za architekturu.

Vstupenky na artové filmy do kina Metro 70, kina Metropol, kina Oko a Telegraphu mají všichni členové za 100 Kč.

 

Jak zakoupíte vstupenky se slevou?

Vstupenky zakoupíte na pokladně galerie. Členskou kartu si vezměte s sebou.

Pokladna je otevřena denně od 8:00 do 20:00.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!