Babička


25.02.2023 | 17:00

Premiéra: 28. 8. 2021

Režie: Igor Stránský

Délka: 1 hod. 50 min. vč. přestávky

Obsazení: Olga Kaštická, Hana Vonzino, Eliška Navrátilová, Jakub Vyskočil, j. h. / Tomáš Svrčina, j. h., Evelína Dorota Dubovská, j. h. / Ella Debre, j. h., Nikolas Jelínek, j. h. / Horymír Rýznar, j. h., Dana Růžičková a další.

„Klasická česká předloha, jejímž ústředním motivem je několik příběhů osudové lásky, ať už se jedná o lásku tragickou, nenaplněnou nebo se šťastným koncem. Zábavný, dojemný i dramatický příběh plný fascinujících lidských osudů, který komplexně zachycuje koloběh života na pozadí pozoruhodných historických událostí.„“

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!