Babička


25.02.2023 | 17:00

Premiéra: 28. 8. 2021

Režie: Igor Stránský

Délka: 1 hod. 50 min. vč. přestávky

Obsazení: Olga Kaštická, Hana Vonzino, Eliška Navrátilová, Jakub Vyskočil, j. h. / Tomáš Svrčina, j. h., Evelína Dorota Dubovská, j. h. / Ella Debre, j. h., Nikolas Jelínek, j. h. / Horymír Rýznar, j. h., Dana Růžičková a další.

„Klasická česká předloha, jejímž ústředním motivem je několik příběhů osudové lásky, ať už se jedná o lásku tragickou, nenaplněnou nebo se šťastným koncem. Zábavný, dojemný i dramatický příběh plný fascinujících lidských osudů, který komplexně zachycuje koloběh života na pozadí pozoruhodných historických událostí.„“

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!