Boží mlýny


23.10.2022 | 19:00 11.02.2023 | 19:00

Premiéra: 11. května 2018

Režie: Roman Vencl

Délka: 2 hodiny 45 minut

Obsazení: Václav Bahník, Lukáš Červenka, Tomáš Krejčí, Jaroslav Krejčí, Naděžda Chroboková-Tomicová, Vendula Nováková, Jan Ťoupalík, Natálie Tichánková, Daniela Klevetová / Lenka Kočišová, Josef Bartoň j. h. / Pavel Hekela j. h.,  Michal Przebinda, j. h. / Vladimír Hrabal j. h., a další.

„Děj příběhu je zasazen do prostředí hanáckého regionu, jež provází 12 písní Jarka Nohavici.  Adaptace románu Jana Vrby o křivdách, radostech a víře v mravní a duchovní sílu.“

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!