Budoucí lokální hvězda Hochman hraje bývalou globální hvězdu Thunberg


02.03.2024 | 18:30 05.04.2024 | 18:30

Režie: Michal Hába | Obsazení: Mark Kristián Hochman | Premiéra: 14. června 2022

Humorné divadlo z dob klimatického rozvratu a razítko kvality – Mark Kristián Hochman v širší nominaci na Cenu Thálie 2023 za herecký výkon v této inscenaci v kategorii alternativní divadlo!

Podrobnější program a pár citací k tomu, že takhle strávený čas má prostě cenu je ZDE – klik!

A jako bonus – v dubnu proběhne po představení i beseda! Kdo chce s námi trochu Pod povrch, nechť koupí lístek na 05|04|2024 

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!