Charming Melodies


19.01.2024 | 19:00

Slavné filmové melodie a písně muzikálových, popových a rockových hvězd? Zveme na kusy od legendárních kapel jako The Beatles, TOTO, Queen, ABBA či Scorpions. Sólisty večera doprovodí v úsměvné skladbě Psací stroj  člen Moravské filharmonie Emil Machain.

ÚČINKUJÍCÍ:

Lenka Cafourková – zpěv, Marek Olbrzymek – zpěv, František Kantor – flétna,  Jiří Sova – kytara, Emil Machain – psací stroj, Miloš Machek – dirigent a průvodce programem

Na tento koncert v Redutě si brousíme slechy i my. Nabídka je hvězdná a cena ARTER přívětivě vlídná – start na 150 kč.

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!