Donaha!


18.12.2022 | 19:00

„Co chcete víc…

Premiéra: 4. 9. 2020

Režie: Petr Hašek

Délka: cca 2 hod. 45 min.

Obsazení: Martin Štolba, j. h. / Radovan Král, j. h., Matyáš Cohl, j. h. / Tadeáš Papík, j. h.,  Vendula Nováková,  Jaroslav Krejčí, Lukáš Červenka,  Natálie Tichánková, a další.

Komediální muzikál, který byl několikrát reprízovaný na Broadwayi. „Námětem k muzikálu byl stejnojmenný britský film z roku 1997, vyprávějící příběh o pěti propuštěných ocelářích, kteří ne a ne zakopnout o jakoukoliv novou práci. V duchu hesla „Zoufalí lidé dělají zoufalé věci“ se tak tito tátové od rodin rozhodnou, že nejsnazší cesta k penězům vede skrze striptýzové vystoupení.“

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!