Fantastické divadlo


29.03.2024 | 19:00

Autor: Gur Koren | Překlad: Zuzana Josková | Režie: Tereza Říhová |Obsazení:  Zdeněk Julina, Vlasta Hartlová, Jan Ťoupalík, Tomáš Krejčí, Jana Posníková, a další | Délka: cca 1 hod. 40 min bez přestávky | Premiéra: 25. listopadu 2022

Moravské divadlo zve na komedii izraelského dramatika Gura Korena. Jak nás mohou ovlivnit lidé, které běžně ignorujeme? Možná si odnesete i ponaučení, že někdy je lepší nechat předsudky a kokain doma.

„Toby Giorno je hlavou mafiánské rodiny, která se věnuje pašování kokainu, ale poslední dobou se mu prostě nedaří. Nepomáhá mu ani manželka Vera, ani syn Zach, ani rodinný přítel, bodyguard a domácí mazlíček Tiran. Toby ale potřebuje dostat pět kilo kokainu do Makedonie a už mu nezbývá moc času.“

Vstup ARTER od 95 Kč!

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!