KURZ ZRUŠEN! Jak se dělá STAND-UP


05.03.2024 | 17:00

MDO se rozhodlo kurz zrušit, neklesejte na mysli, mě by se přeusnout v budoucnu na jiné termíny (přesun je z důvodu překrytí jarních prádznin)

Pánové a dámy, máme tu pro vás opravdovou bombičku! Kdo nyní zaváhá, zaváhá na desetkrát! Srdcaři, snílci, baviči, sem – v nabídce je unikátní workshop rozdělený do tří lekcí, dopodrobna tě seznámí s populárním žánrem stand-up komedie!

Jestli si chceš vyzkoušet, jaké to je stoupnout si před mikrofon a bavit přítomné publikum, zažít ten adrenalin k nezaplacení, není nad čím přemýšlet, zkusit se má všechno! Pod vedením Romana Vencla, který je nejen uměleckým šéfem olomoucké činohry, ale také hrdým členem stand-up skupiny Děláme to ve třech!, se seznámíš s pravidly a zákonitostmi stand-upu, vymyslíš svůj vlastní výstup a vypiluješ jej k dokonalosti – ať jsi ready před publikem! Neboj zatím tam budou jen pozvaní blízcí účastníků kurzu. Ale třeba to otevře dveře dál… Pojď si a TAKY ZKUS!!!!!

Délka: 10,5 hodin rozděleno do 3 lekcí – úterý 5. 3. (17:00–19:30), pátek 8. 3. (17:00–21:00), neděle 10. 3. (14:00–17:00 +18:00-19:00 předváděčka pro známé).

A cenu máme za půlku =  vymazlených 600 Kč, což není ani 60 kč na hodinu – tak to TAKY ZKUS!

Dotazy směřuj na email skvělé vedoucí Ateliéru MDO: petra.slezackova@mdol.cz

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!