Kurz rétoriky na pokračování (s Pavlem Hekelou)


02.04.2024 | 16:30 09.04.2024 | 16:30 23.04.2024 | 16:30

Chtěli byste se naučit mluvit na veřejnosti bez větších problémů a bez stresu? Rádi byste se dozvěděli tipy z oblasti komunikace od toho nejpovolanějšího? Kurz s Pavlem Hekelou během čtyř lekcí v dubnu (2., 9., 16., 23.) nabídne teorii i praktická cvičení pro komunikační a prezentační dovednosti. Pavel Hekela, s bohatým hereckým a pedagogickým zázemím, vás připraví na pohovory, zkoušky nebo každodenní komunikaci. 

Dotazy pište této okouzlující slečně petra.slezackova@mdol.cz, která vám vše přiblíží dopodrobna!

A tradá! ARTER má vše za půl

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!