Lovci perel


15.11.2022 | 19:00

Premiéra: 13. 2. 2019

Režie: Dominik Beneš 

Délka: 2 hod. 30 min.

Obsazení: Jakub Rousek / Daniel Matoušek, j. h., Martin Štolba / Jakub Tolaš, j. h., Barbara Sabella / Helena Beránková, Jiří Přibyl / David Szendiuch, Clara Polaniok / Matilde Colombo / Federica Fattore / Beatriz Jimeno Santos / Alissa Persone, Alejandro Polo / Javier Moya Romero / Seamus Wilkinson / Alessandro Iannucci / Aurélien Jeandot, Rostislav Brhlík, Tomáš Kilián, Martin Kolář, Robert Kolář, Štěpán Kosík, Lukáš Polanský, Miloslav Stankuš  

Za použití etnické hudby na motivy indické kultury v opeře o srdce ženy soupeří dva muži. Daniel Matoušek byl za roli v inscenaci nominován na cenu Thálie. 

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!