Modrovousův hrad


13.09.2023 | 19:00

Premiéra: 17. 2. 2023

Režie: Daniela Špinar

Obsazení: Jiří Přibyl / David Szendiuch,  Radoslava Müller / Barbora Řeřichová

V pondělí 13. 3. 2023 se společně chystáme na operu Modrovousův hrad v režii Daniely Špinar. Rády bychom vás pozvaly na neformální setkání, kde se můžeme navzájem více poznat. Začátek akce bude v 18:00 u pokladny Moravského divadla v Olomouci.

„Opera na námět středověké legendy o rytíři s modrým vousem se zdánlivě zabývá vzájemnou rozdílností a nepochopitelností mužského a ženského světa. Pro režisérku inscenace Danielu Špinar je to spíše vyprávění o jedné bytosti, ve které spolu mužský a ženský princip zápasí.“

 

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!