S Arterem na festival


28.03.2023 | 17:30

Jeden svět Olomouc 🌍

Pojďte s námi na projekci filmu Dívčí gang v rámci festivalu Jeden svět Olomouc, který dokumentuje život mladé německé influencerky a odvrácenou stranu internetu.

🗓️ 28. 3. 2023
🕝 17:30
📍 Kino Metropol

Setkáme se 15 minut před projekcí v předsálí Kina Metropol – poznáte nás díky Arter placce. Po projekci si v kavárně Kina můžeme popovídat nejen o filmu, ale také o Arteru a blíže se seznámit.
💵Cena vstupenky je pro členy KMD Arter 70 Kč!
⁉️Vstupenku si každý kupuje individuálně.

Odkaz na trailer: https://www.youtube.com/watch?v=BiYSDW1u4Pk

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!