Noc divadel


19.11.2022 | 16:00

KMD Arter spojil síly s Moravským divadlem, Divadlem Tramtarie a Divadlem na cucky a připravil si pro vás bohatý program na jubilejní ročník oblíbené Noci divadel. Každé ze tří divadel nabízí ve svých prostorách interaktivní program, jehož součástí jsme i my!

Program probíhá od 16 do 19 hodin a je zcela zdarma.

Téma HRDINOVÉ rezonuje v každém divadle trochu jinak, a proto určitě neváhejte zapojit se do letošních divadelních oslav. Navštivte všechna tři divadla, získejte tři razítka a zapojte se do slosování o divadelní ceny. Těšíme se na vás!

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!