Noc divadel


19.11.2022 | 16:00

KMD Arter spojil síly s Moravským divadlem, Divadlem Tramtarie a Divadlem na cucky a připravil si pro vás bohatý program na jubilejní ročník oblíbené Noci divadel. Každé ze tří divadel nabízí ve svých prostorách interaktivní program, jehož součástí jsme i my!

Program probíhá od 16 do 19 hodin a je zcela zdarma.

Téma HRDINOVÉ rezonuje v každém divadle trochu jinak, a proto určitě neváhejte zapojit se do letošních divadelních oslav. Navštivte všechna tři divadla, získejte tři razítka a zapojte se do slosování o divadelní ceny. Těšíme se na vás!

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!