Otevřená zkouška a beseda o opeře Modrovousův hrad: Jak to vidí Daniela Špinar


08.02.2023 | 12:45 10.02.2023 | 11:45
Proč chodit na operu? Jak vypadá divadelní zkouška? Máme dílo znát předem? Přijďte se podívat na divadelní zkoušku a zúčastnit se besedy s uznávanou režisérkou Danielou Špinar, která v Moravském divadle Olomouc chystá operu Modrovous hrad s podtitulem Tance z Galanty a Sbory pro mužské hlasy. Před zkouškou proběhne půlhodinové povídání s názvem „Jak na operu“, kterým vás provede dramaturgyně opery Vilma Bořkovec a divadelní lektorka Eva Krupařová.
Průběh akce:
➡️ 1. část – teoretický úvod – povede dramaturgyně opery Vilma Bořkovec a divadelní lektorka Eva Krupařová
➡️ 2. část – sledování zkoušky v hledišti
➡️ 3. část – beseda s Danielou Špinar
Otevřená zkouška a beseda se bude konat
8. února ve 12:45

10. února v 11:45

 

AKCE JE ZDARMA!!

 

POKUD MÁTE ZÁJEM NAPIŠTE DO 4. 2. NA kmdarter@mdol.cz

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!