Rétorika | TAKY ZKUS! | Kurz na pokračování s Pavlem HekelouChceš se naučit mluvit na veřejnosti bez problémů a bez stresu, dozvědět se tipy z oblasti komunikace? Ať tě čeká pohovor, zkouška, nebo si chceš zlepšit komunikaci – workshopy s Pavlem Hekelou ti pomůžou! Seznámíš se a osvojíš si komunikační a prezentační dovednosti. Teoreticky a prakticky se připravíš na vystupování na veřejnosti, poznáš zásady práce s hlasem, tempem a rytmem projevu, zásady pohybu a gest na jevišti či pódiu, proberou důležitá hlasová cvičení i základy správné hlasové hygieny. Kurz dodá absolventům jistotu při veřejném projevu a pomůže jim vystupovat před publikem bez zbytečných obav a nervozity.

Lektorem kurzu je emeritní ředitel Moravského divadla Olomouc a Českého rozhlasu Olomouc, herec, divadelní režisér a pedagog Univerzity Palackého Pavel Hekela. Obor vyučuje na univerzitě již mnoho let, pracuje nejen se studenty, ale také s přednášejícími. Působí i jako lektor hlasové výuky pro zájemce mnoha profesí.

KDY a JAK? Čekají tě 4 lekce během měsíce dubna (2 teoretické, 2 praktické): 2. 4., 9. 4., 16. 4., 23. 4. – každá lekce120 min v čase 16:30-18:30.

Cena je k neuvěření, ale ano, je reálná = 495 Kč!

 

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!