Ryba ve čtyřech


29.04.2023 | 19:00

Premiéra: 17. 3. 2023

Režie: Roman Vencl

Obsazení: Václav Bahník, Naděžda Chroboková-Tomicová, Vlasta Hartlová, Ivana Plíhalová

Délka: cca 2 hod., 1 přestávka

„Historicky první olomoucké uvedení Ryby ve čtyřech je dárkem pro Ivanu Plíhalovou, která v roce 2022 slaví významné životní jubileum a také svou 40. sezonu na jevišti Moravského divadla. Čtyřicet let v olomouckém angažmá oslaví společně s ní i Václav Bahník a Naděžda Chroboková-Tomicová. Čtyřlístek jubilantů doplní Vlasta Hartlová, která v roce 2022 slaví svou 30. sezonu na olomouckém jevišti.“

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!