Splašené nůžky


28.11.2022 | 19:00

Premiéra: 23. 11. 2018

Režie: Michaela Doleželová

Délka: cca 2 hod. 50 min. 

Obsazení: Lukáš Červenka, Natálie Tichánková, Jan Ťoupalík, Vlasta Hartlová, Roman Vencl, Daniela Klevetová / Michaela Doleželová, Lukáš Pořízka, j. h. / Marek Paráček, j. H.

V domě, kde sídlí kadeřnický salón Splašené nůžky je jeden den zavražděna virtuózní klavíristka Isabela Czerna. Pachatel může být kdokoliv, kdo ten den navštívil kadeřnický salón… Na zábavném vyšetřování se podílejí mimo jiné sami diváci.

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!