Stepařský workshop


28.01.2023 | 15:00

„V našem workshopu se dozvíte nejen něco z historie stepu, navíc si z blízka můžete prohlédnout stepařské boty a naučit se pár základních kroků. Protřepte nohy, nasaďte si tenisky a užijte si stepařskou hodinku s naší tanečnicí Barborou Lahučkou.“

Workshop se koná na zkušebně MDO, přijďte proto prosím ke služebnímu vchodu na adresu tř. Svobody 33, kde na Vás u vrátnice budeme čekat. Sebou si vezměte pohodlné cvičební oblečení a tenisky.

Délka kurzu: 180 minut, kurz je určen pro všechny od 15ti let.

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!