To se mi snad zdá


15.01.2024 | 20:00

Režie: Kristoffer Borgli |Země původu: USA, 2023 | Délka: 102 min |Hrají Nicolas Cage, Julianne Nicholson, Michael Cera, Tim Meadows, Dylan Gelula, Dylan Baker, Jessica Clement aj. Film uváděn v původním znění s českými podtitulky

Hlavní postava, Paul Matthews, je obyčejný otec rodiny. Jeho život se obrátí vzhůru nohama, když začne zažívat sny, v nichž se objevují miliony lidí, které dosud nikdy nepoznal.  Snímek byl představen na mezinárodních festivalech a kritici označují Paulovu roli za jedno z vrcholů Nicolasovy kariéry. Diváci se mohou těšit na unikátní a trochu surreální příběh, který je plný černého humoru a komentářů k současné popkultuře.
TRAILER TU!
A cena ARTER 120 Kč – JDU! 

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!