Válka Roseových


16.06.2023 | 19:00

Premiéra: 29. listopadu 2022

Režie: Vladislav Kracík

Obsazení: Barbora Šebestíková, Jan Ťoupalík j.h., Jana Drgová, Marek ZahradníčekAlena Makayová

Délka představení: 2 hodiny včetně přestávky

„Zběsilá černo-černá komedie, která cupuje na kousky romantickou představu ideálního partnerského soužití. Divadelní adaptace kultovní filmové komedie s Michaelem Douglasem, Kathleen Turnerovou a Danny DeVitem je na prknech Divadla Tramtarie ideálním prostorem pro vynikající herecké výkony Jana Ťoupalíka, Báry Šebestíkové a Marka Zahradníčka. V dalších rolích se představí Jana Drgová a Alena Makayová. Inscenace je naprosto nevhodná pro diváky s oslabenou bránicí. Tahle komedie vás totiž může usmát k smrti!“

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!