Vyhoďme ho z kola ven – divadelní dílna


21.11.2023 | 16:30

Ano? Srdcový film? No tak to tu máme pecku!

Inscenace Přelet nad kukaččím hnízdem, je nyní v repertoáru Moravského divadla! Aha to víš? Tak co divadelní dílna? Ne nevadí, žes Přelet v divadle ještě neviděl, to není po-vin- né, bude to fajn! POJĎ nahlédnout na téma románu Kena Keseyho z jiného úhlu, zkusit si prožít emoce, příběhy postav a získat novou zkušenost, nevšední divadelní zážitek. Dílnou provádí skvělá lektorka  Mgr. BcA. Ivana Martykánová a ruku na srdce – 60 min za to stojí.  Tak se uvidíme? „Léčebna“ bude otevřena na zkušebně MDO, tř. Svobody 33 

NO VIN KA! TU!

Lístky máš za polovic! 

 

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!