Workshop contemporary dance pro dospělé


27.04.2024 | 15:00

v anglickém jazyce | délka: 3 hod | vhodné zejména pro mírně pokročilé a studenty tanečních oborů 15+ |  dotazy: petra.slezackova@mdol.cz

Zajímá Vás svět contemporary dance a chcete si zkusit pracovat s choreografkou Robertou Ferrarou, která bude s baletním souborem Moravského divadla vytvářet choreografii WHITEflag day? Premiéra tohoto projektu bude 9. 5. v nově zrekonstruovaném Centralu. Roberta Ferrara, absolventka moderní literatury se zaměřením na divadelní kulturu, propojuje svůj výzkum instinktivního pohybu se současným tancem. Vede pedagogickou praxi s důrazem na přítomnost, vědomí a energii. Trénink zdůrazňuje střídání, souhru jin a jang a otevřenost tělu, mysli a duchu. Přístup k hlubokému zkoumání se otevírá novým dimenzím.

„Pustit se, abychom dosáhli“ je opakující se mantrou během lekce Roberty Ferrary, školitelky společnosti Equilibrio Dinamico

ARTER bude tančit za polovinu!!!!!

 

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!