Workshop režie s Michalem Hábou


12.06.2023 | 15:00
Připravili jsme pro Vás workshop režie, který se bude konat s režisérem Michalem Hábou!
Michal režíroval například inscenaci Opletal nebo dále Budoucí lokální hvězda Hochman hraje bývalou globální hvězdu Thunberg v Divadle na cucky. Inscenoval taky v brněnské Huse na provázku, v Divadle Petra Bezruče nebo Klicperově divadle. Věnuje se převážně tematice politického divadla a pracuje jak s historickými tak současnými texty.
 
Workshop režie se bude konat 12. 6. 2023 od 15:00 hodin do 17:00 hodin v Divadelním sále na Konviktu (Univerzitní 3, Olomouc).
 
Podmínkou pro účast na workshopu je odpověď na otázku: Co mě zajímá na režii a proč zrovna ta Hábova? (Jak se rozepíšete je na vás).
A pozor! Kapacita je omezená, tak neváhejte a závazně se přihlaste se do 5. 6. 2023.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!