Workshop tvůrčího psaní s Davidem Drábkem


24.05.2023 | 15:00

„Cítíte, že šelmě vaší fantazie divoce planou oči, je v každém okamžiku připravena skočit a pozřít vše, co jí stojí v cestě? Anebo naopak, máte dojem, že je vaše tvořivost zbytečně krotké koťátko a nevadilo by vám jak to říci?…..probudit tygra? V obou případech navštivte náš workshop tvůrčího psaní! Ať už potřebujete svou kreativitu jen zkultivovat, nebo toužíte najít zdroj, ze kterého vychází všechny ty fascinující nápady, tento workshop je určen právě vám! Do hlubin, odkud se vynořují Velké mořské víly, vousaté jeptišky, Kostlivci v silonkách, všelijaké Ochechule a kde se ozývá tiché mlaskání Jedlíků čokolády, protože tahle snídaně je Kosmická a vy se musíte vyrovnat s tím, že Vařila myšička myšičku, vás vezme autor desítek divadelních her, knih a autor nápadů, které jsou stejně fascinující jako šílené: David Drábek.“

 

Těm, kteří si zakoupí vstupenku na workshop, budou den před jeho konáním zaslány podrobné organizační informace prostřednictvím e-mailu.

Délka kurzu: 180 minut, kurz je určen pro všechny od 15ti let

Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail petra.slezackova@mdol.cz

 

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!