Zájezd KDSF do divadla Aldente


09.02.2023 | 14:00

Již 9. 2. 2023 můžete s Katedrou divadelních a filmových studií navštívit představení Antigona v podání brněnského divadla Aldente, které spojuje tvůrce s Downovým syndromem a tvůrce bez hendikepu. Společně můžete také zavítat do Muzea romské kultury.

Cena vstupenek do divadla je pro studenty 150 Kč, vstup do Muzea romské kultury by byl zajištěn na místě skupinovou vstupenkou (30 Kč). Jízdné si platí každý sám.

Pokud byste měli zájem se zájezdu účastnit, napište nám prosím na email kmdarter@mdol.cz do 31. 1. 2023.

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!