Zažij město jinak: Dolňák žije!


17.09.2022 | 14:00

„Přijďte na sousedskou slavnost, ať to na Dolním náměstí pořádně ožije!”

Pod iniciativou Zažij město jinak ožije v sobotu i Dolní náměstí. Celé odpoledne si mohou návštěvníci procházet kavárny, bary a restaurace a ochutnávat speciální nealko i alko drink zvaný „Dolní náměstí, mohou si nechat udělat nový účes, účastnit se dílen a workshopů, podívat se na divadlo nebo si poslechnout koncert. Divadlo na cucky například uvede ve 14:00 svou vtipnou pohádku naruby Tři oříšky, a to úplně zadarmo. 

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!