Žonglérský workshop


15.02.2023 | 15:00

At už chcete získat  jednorázový pohybový zážitek nebo objevit nový kreativní koníček, který vás nejen zabaví, ale může vám pomoci se soustředěním, koordinací oko ruka nebo postřehem, jste na správném místě. Pocit radosti z úspěchu a překonání sebe sama je jistotou,  která vás na workshopu žonglování čeká.

Jan Hlavsa je zkušený lektor a žonglér s bohatou uměleckou historií. Jeho styl žonglování je inspirován latinskoamerickou školou, která klade důraz na plynulost pohybu. Kromě žonglování se věnuje i balancování předmětů větších velikostí na obličeji. Lektorství se věnuje zhruba 8 let a výuku žonglování pro děti vedl ve Waldorfské a Živé škole. 

Workshop se koná na zkušebně MDO, přijďte proto prosím ke služebnímu vchodu na adresu tř. Svobody 33, kde na Vás u vrátnice budeme čekat. S sebou si vezměte pohodlné oblečení.

Délka kurzu: 180 minut, kurz je určen pro všechny od 15ti let.

Další představení

Emigranti

Kino Oko

|

Piargy

Telegraph

|

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

Klub mladého diváka Arter vznikl jako iniciativa mladých lidí pro mladé lidi. Klub utváří komunitu se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Poskytuje svým členům prostor k otevřené debatě, průzkumu a hledání svého místa v bohatém kulturním podhoubí. Umožňuje, aby byl kulturní zážitek pro mladé diváky zábavný, cenově dostupný i myšlenkově stravitelný.

Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího. Staňte se také členem Klubu mladého diváka Arter!