ZPÁTKY VE HŘE | ARTER společně do divadla


02.02.2024 | 19:00

Autor: Vladislav Kracík|  Režie: Alexander Minajev |  Petra Konev ČihákováDominika HrazdílkováBarbora ŠebestíkováMiroslav Černý, Martin Dědoch j.h., František Herz | Premiéra: 23. října 2023 v 19 hodin | Délka představení: 2 hodiny 10 minut včetně přestávky

Divadlo Tramtarie uvádí provokativní komedii ze současnosti, která je o nás Češích víc, než by se mohlo na první pohled zdát.

Na konkurz do zábavního televizního pořadu přijde komik v převleku Hitlera. Všechny okamžitě oslní svým nekorektním humorem. Problémy začnou ve chvíli, kdy o sobě dotyčný začne tvrdit, že jeho uniforma není kostým. Je skutečný Adolf Hitler. Ale co s tím? Přímý televizní přenos se blíží a vstupenky jdou na dračku…

Představení s 50 % slevou na vstupu  navazuje na bonusový cyklus pro členy ARTER „DO ÚTROB“ divadla Tramtarie od 18h – prohlídka divadla je pro členy ZDARMA

REZERVACE MÍSTA NA PROHLÍDKU ZDARMA NUTNÁ ZDE + SLEVU NA VSTUPENKY NA PŘEDSTAVENÍ VYBERETE PŘÍMO PŘI KOUPI V ONLINE SYSTÉMU DIVADLA (druhý krok při nákupu vstupenky)

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!