Člověk v tísni Olomoucký kraj

Web

Člověk v tísni Olomouc působí na místech, kde se nepříznivé životní podmínky projevují nezaměstnaností, nemožností zajistit si vhodné bydlení a velkou zadlužeností. Velkou část práce Člověka v tísni v Olomouckém kraji také tvoří podpora dětí a mladých lidí, kterým pobočka nabízí široké spektrum vzdělávacích služeb.

S Klubem mladého diváka spolupracuje především skrz Komunitní KLUB, jež vznikl jako místo pro neformální setkávání, sdílení, zázemí a prostor, kde člověk najde oporu a pochopení, stejně jako kousek kultury! Zve do filmového klubu – najdete jej na ulici Litovelská 14, Olomouc

Aktuální představení

V současné době pro Vás žádná představení nemáme.

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!