ČEKÁNÍ PŘED NEBESKOU BRÁNOU


30.04.2024 | 19:00

Režie: Vladislav Kracík | Obsazení: Jana Drgová, Jan Ťoupalík j.h., Tereza Toth Čápová, Barbora ŠebestíkováFrantišek Herz | Premiéra: 6. prosince 2023 v 19 hodin | Délka představení: 1 hod 45 min, představení je bez přestávky

Příběh o životě, který není napořád a o radosti z každé vteřiny. Zbrusu nová komedie, po které si zaručeně vyberete dovolenou…

Jaké to je, když vám v cestě za splněním posledního přání stojí nedostatečná finanční hotovost, ukradené auto, mafie i policie? A jak to všechno může dopadnout, když už nejde o život? To vše a mnohem víc v nejnovější inscenaci Divadla Tramtarie. Absurdně humorná gangsterka inspirovaná americkými nezávislými filmy Bratrů Coenů a Quentina Tarantina.

 

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!