3Testry


05.03.2024 | 19:00

Interaktivní monodrama o životě, vůních, lásce, santalovém dřevě a kávě!

autoři: Ladislava Jančíková, Petr Smyczek, Michael Sodomka | režie: Petr Smyczek | osoby a obsazení: Ladislava Jančíková, Barbora Hrzánová (ze záznamu) | dramaturgie:  Michael Sodomka | scéna a kostýmy: Kateřina Höferová | pohybová spolupráce: Lukáš Šimon | délka představení: 1 hod. 15 min bez přestávky | Malá scéna – Hrádek

„Hlavní postava zavede diváky do svého pokoje a seznámí je s těmito vůněmi, které jsou zásadní částí našich životů. Diváci vyberou mezi těmito vůněmi, z herečky Ireny se stane taková dealerka vůní. Hra se poté odvíjí podle toho, která vůně bude přítomným divákům sedět. Vyplatí se tak jít na inscenaci vícekrát, pokaždé bude totiž jiná“ dramaturg divadla Michael Sodomka

Cena ARTER voní skvěle, vyšplíchnuto jen za 100 Kč!

Jak dostat vstupenky se slevou? – Koupíš je na pokladně divadla – vem si členskou kartu s s sebou. Pokladna je otevřena od pondělí do pátku od 15:00 – 18:00 a vždy hodinu před začátkem představení.

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!