DO ÚTROB MORAVSKÉHO DIVADLA


08.01.2024 | 15:00

Oblíbené prohlídky zákulisí jsou od nového roku zpět!DO ÚTROB!…je cyklus prohlídek divadel, kin, galerií, objevování spletitosti cév a arterií uvnitř, které tepou uměleckými kusy – pojď nakouknout do míst, která jsou divákům skrytá!

Zahajujeme v Moravském divadle Olomouc, prohlídka je pro členy ZDARMA – ovšem s podmínkou registrace, neboť místa jsou počtem omezená! Audiovizuální návnada DO ÚTROB pro váhavé k přehrání TU a link pro registraci ZDE! 

Po registraci místo potvrdíme mailem – sraz je u služebního vchodu do divadla na vrátnici, tř. Svobody 33

❤️Těšíme se na podívanou | povídanou | prolézanou skrytého odkrytého TO JE FAKT!❤️

 

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!