MINDGAME Líbezné vyhlídky


31.01.2024 | 19:00

Autor: Anthony Horowitz | Překlad: Dana Hábová |Režie: Petr Halberstadt |Dramaturgie: Jan Krupa |Scénografie: Jaroslav Milfajt | Kostýmy a pohybová spolupráce: Hana Halberstadt |Hudba: Jan Matásek Obsazení: Miroslav Etzler, Petr Halberstadt,  Pavla Vitázková

ANO! už jsme ve spojení i s Městské divadlo Prostějov, kde se divadelní společnost StageArtCz rozhodla uvést na česká jeviště „čistokrevný“ thriller. A jaký je slíbený divácký prožitek? Jako při sledování napínavého kriminálního příběhu v kině! Projekt vznikl ve spolupráci s Divadlem Bolka Polívky v Brně. A o co v něm běží?

Když se Mark Styler, autor „zaručeně pravdivých“ detektivních románů, pokouší získat rozhovor se známým sériovým vrahem Eastermanem, nemá ani ponětí, do čeho se pouští. Musí dostat souhlas podivínského ředitele psychiatrické léčebny Líbezné vyhlídky, v níž je Easterman držen. Brzy však zjistí, že nic není takové, jak se zdá.

Cena ARTER = jdeš za polovic! (Uplatníš na pokladně divadla o předložení klubové kartičky)

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!