Pan Scrooge


28.01.2024 | 19:00

Režie: Marián Pecko| Obsazení: Jan Ťoupalík, Lukáš Červenka, Vendula Nováková, Natálie Tichánková, Naděžda Chroboková-Tomicová, Tomáš Krejčí, Marek Pešl, Roman Vencl| Premiéra: 8. 10. 2021

Chcete si dát dávku vymazlené vizuální podívané? Co Charles Dickens a jeho příběh o morální přeměně hamižného obchodníka Ebenezera Scrooge,  ke které dojde během jediné noci?  Tenhle kus zpracoval jeden z nejvýraznějších a nejlepších slovenských režisérů současnosti, Marián Pecko. Jeho inscenace posbíraly téměř čtyři desítky ocenění u nás, na Slovensku, v Polsku nebo ve Slovinsku + vstup ro ARTER od 95 Kč = ne vá hat!!!

 

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!