Šarmantní klasika


12.01.2024 | 18:00 12.01.2024 | 09:30

KONCERT V REDUTĚ + ARTER „POD POVRCH“ (beseda s umělci před koncertem)

PROGRAM

Richard Strauss: Don Juan, symfonická báseň pro velký orchestr op. 20, Jacques Ibert: Koncert pro flétnu a orchestr, Darius Milhaud: Vůl na střeše. Balet podle Jeana Cocteaua, Manuel de Falla: Třírohý klobouk, Suita z baletu č. 1 a 2 

ÚČINKUJÍCÍ

Zofia Neugebauer – flétna a hlavní hostující dirigent MFO Christian Knüsel

Bonusem je pozvání na cyklus ARTER „POD POVRCH“ =  beseda s umělci od 18.00 hodin v Mozartově sále za pouhých 25 Kč, cena vstupenek na koncert pro členy od 115 KčAvšak pozór! Vstupenky na koncert a besedu se kupují zvlášť, kde? jednoduše  na stránkách MFOv prokliku ZDE!

 

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!