Válka Roseových


28.03.2024 | 19:00

Režie: Vladislav Kracík | Obsazení: Barbora Šebestíková, Jan Ťoupalík j.h., Jana Drgová, Marek Zahradníče kalternuje Voltěch Johaník j.h., Alena Makayová j.h. alternuje Dominika HrazdílkováPremiéra: 29. listopadu 2022 | Délka: 2 hodiny 15 minut včetně přestávky

Zběsilá černo-černá komedie, která cupuje na kousky romantickou představu ideálního partnerského soužití. Divadelní adaptace kultovní filmové komedie je na prknech Divadla Tramtarie ideálním prostorem pro vynikající herecké výkony! Inscenace naprosto nevhodná pro diváky s oslabenou bránicí. Tahle komedie může usmát k smrti, ale to zvládneme, POJĎ!

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!