Vstup zakázán


28.02.2024 | 18:30 29.02.2024 | 18:30

Režie: Tomáš Loužný |Obsazení: Martin Dytko, Pavla Dostálová, Viktor Kuzník | Premiéra: 29. 10. 2022 | Délka: 100 min.

Nabídka vysněného bydlení s výhledem na Olomouc… a jedním malým háčkem. Kritická doba si žádá mimořádná opatření. Žádá si více lužních lesů, návrat ohrožených druhů do volné přírody a také více vojenských újezdů, jako je Libavá – ideálně bez hranic. Divadelní mozaika o vztahu k vlasti, cesta od pazourku k raketometu i oslava návratu praturů, doprovázená mohutnými salvami.“

Část představení se odehrává v krytu civilní obrany v Bezručových sadech, takže teplé ponožky, spodky a jiné propriety k vašemu zahřátí přijdou vhod.

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!