Zabijáci rozkvetlého měsíce


04.12.2023 | 19:00

Režie: Martin Scorsese| Země: USA | Premiéra: 2023 | Délka: 206 min | Hrají:  Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Lily Gladstone, Jesse Plemmons a další

Legenda světového filmu Martin Scorsese opět ve spojení s Leonardem DiCapriem a Robertem De Nirem? Že už jste o tom slyšeli? Ne? Tito tři, spolu s bonusem dokonalého hereckého výkonu magické Lily Gladstone, rezehrají vyprávění o šokující epizodě z dějin USA.  Zabijáci rozkvetlého měsíce ukazují neuvěřitelnou, leč pravdivou historii národa, který krvavě doplatil na to, že přes noc pohádkově zbohatnul – indiánský kmen Osedžů patřil ve dvacátých letech minulého století k celosvětově nejbohatším komunitám…a to se neodpouští, nikomu. Filmová lahůdka, Scorsese je jednoduše třída a vy máte šanci shlédnout 206 minut filmařiny, která je stále nad všechny triky – utečou jak nic. Kdo nejde prohloupí!

Trailer TU! ARTER cena 120 Kč

 

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!