ZÁJEZD HaDivadlo | Přehlídka vzdělávání v HaDivadle


13.03.2024 | 09:30
Zájezd do HaDivadla pro všechny zájemce o téma vzdělávání divadlem! Pojedˇ na hlavní den přehlídky nabitého programu!

HaDivadlo – jedno z nejvýraznějších divadel na poli vzdělávání v oboru nabízí lektorské úvody, besedy, originální formát nazvaný Divácké ladění, prošlapává cestu našeho staršího sourozence (Klub mladých diváků Brno), vede dramaťák, nabízí praxe a nezpomíná ani na nejstarší generaci v podobě Senior kavárny. Jeho pestrobarevný doprovodný vzdělávací program je neodmyslitelnou součástí kulturního života regionu. „Řada aktivit vznikala formou pokus-omyl, rádi se podělíme o naše zkušenosti. K tomu chceme vytvořit prostor pro vzájemné sdílení a podněty z oblasti divadelního vzdělávání.“ tým HaDivadla

VELKÁ PŘÍLEŽITOST, BALTE DIVADELNÍ ZÁPISNÍČKY, BOCHNÍKY A JEDÉÉÉÉM!

My na místě budeme i s Ateliérem MDO od rána hlavního dne vzdělávací přehlídky, studenty KDFS rádi přibalíme k bochníku, pakliže se nebojí jet dodávkou – zájemci pište Evě, vedoucí klubu ARTER  na kmdarter@mdol.cz

Celý program okoukneš ZDEa co je ještě lepší program si můžes navolit zcela zdarma.
Placenou část programu HaDivadlo nechává na tvojich možnostech!
Vstup startuje na symbolickém poplatku 50 Kč (klik TU) = it´s up to you!

 

Další představení

Blízko

|

Dokonalé dny

| |

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022. Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni. Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí, pokud chtějí mohou s ARETRem získat i produkční praxi a zapojit se do jeho chodu atd.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem Klubu mladého diváka Olomouc je rozvíjet ARTER v živý organismus, sdílet radost z umění, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky a společně tepat svěží interakcí z tvorby!

 POJĎ (S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!