ZKÁZA TOTÁLNÍHO MYŠLENÍ


05.03.2024 | 18:30

Režie: Júlia Rázusová |Obsazení: Natalie Golovchenko, Táňa Malíková, Zdeněk Lambor| Premiéra: 6. 9. 2021 | Délka: 60 min.

Inscenace zabývající se fenoménem ženství, absolutizace, zevšeobecňování ženského obrazu ve společnosti. Divadelní adaptace rozhovorů s Marguerity Durasovou z knihy Hmatatelný život balancuje na hranici poezie i vulgárnosti, plně odhalujíc prostor svobody. Nespoutané jako Marguerite. A vy? Snad se také zapojíte! Diváci jsou vyzýváni k ovlivnění představení výběrem skladeb z iPadu. C´est pas mal!

Další představení

KMD ARTER

Děláme kulturu pro mladé přístupnější

 

Klub mladého diváka ARTER je iniciativou, kterou rozpohybovala hrstka univerzitních studentů pro své vrstevníky v září roku 2022.  Od té doby ARTER vytvořil základ komunity se zájmem o kulturní dění v Olomouci i mimo ni.  Členové klubu navštěvují kulturní akce (divadelní představení, filmová promítání, koncerty aj.), účastní se workshopů, tvůrčích dílen, debat s tvůrci, zájezdů, nahlíží do zákulisí a mnoho dalšího.

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí.

Za zrodem myšlenky vytvořit kulturní a provázanou rodinu olomouckých kulturních institucí ARTER, která bude nabízet kulturní vyžití mladým, stojí Univerzita Palackého a Moravské divadlo Olomouc. To klub od listopadu 2023 vzalo oficiálně pod svá křídla a pod novým vedením chce rozšířit nejen nabídku sníženého vstupného a počet členů, ale zařadit i mnoho novinek a tematických cyklů, nabídnout zapojení mladých členů v jeho samotné produkci.

Cílem je rozvinout ARTER v živý organismus, spojit proud pestré nabídky kulturních center a směrovat ji jedno obrovské, dostupné jeviště, s mladými diváky tepat svěží interakcí a tvořit! 

(S)PLYNOUT S KULTUROU Olomouckého kraje.

VÍTEJTE! JSME SI JISTÍ, ŽE JSTE TU SPRÁVNĚ!